příměstské tábory

Od roku 2016 pořádáme v našem muzeu během letních prázdnin příměstské tábory pro děti ve věku 9-12 let. Táborníci během jednoho týdne nakouknou do „zákulisí“ našeho muzea. I v roce 2023 se v Muzeu Vysočiny Jihlava uskuteční dva příměstské tábory:

(Ne)Drtivý dopad (7. – 11. 8. 2023) 
V prvním týdnu se účastníci našeho tábora můžou těšit na objevování vesmíru. Na táboře si vyzkoušíme práci astronoma. Řekneme si o tom, jak funguje vesmír, a představíme si ty nejzajímavější planety, hvězdy, galaxie a mnoho dalšího. Vesmír je totiž nekonečný. Asi. Nevynecháme ani noční pozorování oblohy. TENTO TÁBOR JE JIŽ OBSAZEN!

Cesta do lesa (14. – 18. 8. 2023) 
Hlavním tématem tohoto týdne bude les. Konkrétně se pak zaměříme na lesy Českomoravské vrchoviny a jejich proměnu v průběhu let. Jako každý rok se na našem přírodovědném táboře potkáte také s našimi přírodovědci, kteří nám přiblíží problematiku vědeckým okem. Samozřejmostí je také výlet na některou ze zajímavých lokalit. Tábor je určen dětem ve věku 7-12 let.

Cena: 2.000,-

Dětem se budou věnovat zkušení muzejní lektoři Ing. Miloš Podařil, Eva Kremláčková a BcA. Michaela Azti Rojas.

Vytištěnou a podepsanou přihlášku doručte, prosím (osobně nebo poštou) na adresu: Muzeum Vysočiny Jihlava, heslo „Tábor 2023“, Masarykovo nám. 55, 586 01 Jihlava nebo naskenovanou přihlášku zašlete na email: oberreiterova@mvji.cz

Přihláška – Cesta do lesa

Fotografie z minulých táborů naleznete na muzejním facebooku a instragramu.