Vyhledat na webu

Pronájem hradu

Na hradě Roštejn je možno využít venkovní a vnitřní prostory k uspořádání akce pro veřejnost i uzavřenou společnost. Kapacita největší místnosti v interiérech je cca 100 sedících osob. Místnosti jsou vybaveny historickým nábytkem s dobovou atmosférou. Historický nábytek lze pro akci využít jen jako dekoraci. Místnosti nejsou vytápěné a lze využít jen některé pro omezený typ akcí.

Kapacita nádvoří je max. 200 až 350 osob (dle typu akce). Nádvoří je vybaveno jen určitým počtem stolů a lavic. Lze ho využít pro různé typy akcí, např. pro uspořádání rautu, slavnostního zahájení nebo ukončení studia, kulturní akce pro veřejnost pod širým nebem, soutěže, svatební obřady i hostiny, natáčení filmu apod.

Z exteriérových možností lze na hradě využít i tzv. předhradí – ohraničený zatravněný prostor s dvojicí altánů. Do obou altánů je přiveden elektrický proud a mohou sloužit jako pódia pro kulturní představení. Na předhradí je rovněž ohniště a je možné jej po domluvě použít ke stanování. Kapacita předhradí je zhruba stejná jako kapacita nádvoří. Cena pronájmu se určuje dle druhu akce a jejího eventuálního zásahu do běžného návštěvnického provozu objektu. Neváhejte nás kontaktovat.